PRIEŠGAISRINĖS SAUGOS AKCIJA „BŪK SAUGUS, MOKINY !”  RL GYM SPORTO IR SVEIKATINGUMO CENTRO VASAROS DIENOS POILSIO STOVYKLOS MOKSLEIVIAMS.

   Liepos 28 d. Utenos rajono savivaldybės priešgaisrinė tarnyba kartu su partneriais Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento prie VRM Panevėžio priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Utenos priešgaisrine gelbėjimo tarnyba vykdė RL GYM  sporto ir sveikatingumo centro vasaros dienos poilsio stovyklos moksleiviams akciją  ,,Būk saugus, mokiny!“. 

              Akcijos tikslas –  skleisti gaisrinės saugos žinias, ugdyti mokinių saugios gyvensenos įpročius, supažindinti su ugniagesio veikla ir skubios pagalbos tarnybų telefono numerio 112 paskirtimi, skatinti mokinius vienkartine arba kryptinga individualia veikla prisidėti prie gaisrinės saugos kultūros puoselėjimo buityje ir viešosiose vietose, gaisrinės saugos problemų sprendimo, ugdyti saugios gyvensenos sampratą.

             Akcijos metu moksleiviai supažindinti su saugaus elgesio taisyklėmis buityje ir gamtoje, paaiškinta mokiniams, kaip saugiai elgtis prie vandens telkinių ir vandenyje, kaip elgtis įvykus nelaimei,  kaip išvengti gaisro ir kaip elgtis jam kilus.

              Moksleiviams organizuota estafetė kurioje kiekvienas galėjo išbandyti gaisrų gesinimo įrangą dalyvaujant kovinio išdėstymo rungtyje. Pralaimėjusių nebuvo, visi, 40 stovyklautojų,  apdovanoti prizais su užrašu „112“ ir projekto pavadinimu įsigytais Utenos rajono savivaldybės biudžeto lėšomis.

Informaciją parengė: Utenos rajono savivaldybės priešgaisrinė tarnyba.

Priešgaisrinės saugos akcija „Būk saugus mokiny !“ sukarintoje lauko vaikų poilsio stovykloje “Vyžuonos 2023”
PREVENCINĖ AKCIJA – „BŪK SAUGUS, MOKINY!“ VŠ.Į „TENISAS VISIEMS“.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Uždaryti Mano krepšelis
Uždaryti

Uždaryti
Kategorijos