KRAŠTIEČIŲ ŠVENTĖJE „PO TAURAGNŲ DANGUM“ PRISTATYTAS PROJEKTAS „APSAUGOK SAVE IR ARTIMĄ NUO GAISRŲ“.


Birželio 22  dieną Tauragnuose vyko kraštiečių šventė „Po Tauragnų dangum“.   Šventės metu Utenos rajono savivaldybės priešgaisrinė tarnyba kartu su partneriais Utenos rajono savivaldybės administracijos Viešosios tvarkos skyriumi ir Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento prie VRM  Panevėžio priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Utenos priešgaisrinės gelbėjimo tarnyba pristatė Utenos rajono savivaldybės administracijos prevencinį projektą „Apsaugok save ir artimą nuo gaisrų“. Projektą finansuoja Utenos rajono savivaldybė.

                Šventės dalyviams organizuota priešgaisrinės saugos žinių viktorina. Viktorinos metu dalyviai atsakinėjo į parengtus klausimus tuo pagilindami teorines žinias, sąmoningumą priešgaisrinės saugos klausimais. Pareigūnai ir specialistai renginio dalyvius supažindino su pagrindiniais gaisrinės saugos  reikalavimais, informavo, kaip išsikviesti specialiąsias tarnybas, paaiškino apie autonominių dūmų detektorių įrengimo būtinumą, pademonstravo išvykimo krepšį, taip pat suteikė rekomendacijų ir patarimų, kaip pasirengti ekstremaliosioms situacijoms ir kaip elgtis jų metu. Ugniagesiai gelbėtojai šventės dalyviams demonstravo gaisrinę ir gelbėjimo techniką bei įrangą.

               Vienas iš projekto „Apsaugok save ir artimą nuo gaisrų“ tikslų – ugdyti vaikų saugaus elgesio su ugnimi sampratą ir įgūdžius, saugumo, savarankiškumo, atsakingumo nuostatas. Todėl nenuskriausi liko ir mažieji šventės dalyviai: jie apdovanoti  spalvinimo knygelėmis, balionais.

                Šventės dalyviams priminta laikytis gaisrinės saugos reikalavimų, dalinti lankstinukai, atmintinės, knygelės, dalyvavusiems viktorinoje: sulankstomi automobilių organizatoriai, pirkinių krepšiai, sulankstomi kastuvėliai, automobiliniai kvapai su  Utenos rajono savivaldybės logotipu, projekto pavadinimu ir bendruoju pagalbos telefonu 112, įsigyti projekto lėšomis.

Informaciją parengė: Utenos rajono savivaldybės priešgaisrinė tarnyba.

PIEŠINIŲ IR PLAKATŲ KONKURSAS

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Uždaryti Mano krepšelis
Uždaryti

Uždaryti
Kategorijos