AKCIJA „BŪK SAUGUS, MOKINY!“ SUDEIKIŲ DAUGIAFUNKCINIO SPORTO CENTRO DIENOS STOVYKLOS VI PAMAINOJE

Rugpjūčio 9 dieną Utenos rajono savivaldybės priešgaisrinė tarnyba kartu su partneriais, Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento prie VRM Panevėžio priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Utenos priešgaisrine gelbėjimo tarnybos, Utenos rajono savivaldybės administracijos Viešosios tvarkos skyriaus  pareigūnais ir specialistais organizavo akciją „Būk saugus, mokiny!“ Sudeikių daugiafunkcinio sporto centro dienos stovyklos VI  pamainos vaikams.

31 čia stovyklaujančiam vaikui pareigūnai ir specialistai priminė saugaus elgesio taisykles viešose vietose, atšvaitų svarbą, kalbėjo apie saugų ir sveiką poilsį vasarą, saugų elgesį gamtoje, prie vandens telkinių , kaip elgtis įvykus nelaimei, kaip išvengti gaisro bei kaip elgtis jam kilus.

Susitikimo metu vaikai supažindinti su ugniagesio gelbėtojo darbu, priminta 112 bendro pagalbos telefono paskirtis ir svarba.

Priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pareigūnai pademonstravo eismo įvykių, skęstančiųjų gelbėjimo, gaisrų gesinimo darbuose naudojamą techniką, įrangą ir aprangą, atsakė į susirinkusiųjų klausimus.

Stovyklautojai turėjo galimybę patys išbandyti gelbėjimo, gaisrų gesinimo įrangą ir dalyvauti kovinio išsidėstymo rungtyje.

Visiems stovyklautojams padalinti atšvaitai, vadovams krepšiai su šviesą atspindinčiais elementais ir užrašu „112“ įsigyti Utenos rajono savivaldybės biudžeto lėšomis.

Šis turiningas ir įdomus renginys priminė vaikams ir suaugusiems teisę į saugų ir įvairiapusiškai naudingą vasaros poilsį, kartu nepamirštant saugoti save ir esančius šalia.

AKCIJA “BŪK SAUGUS MOKINY“ PAČKĖNŲ VASAROS DIENOS STOVYKLOJE
Žolės gaisrai – pavasarinis šalies skaudulys

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Uždaryti Mano krepšelis
Uždaryti

Uždaryti
Kategorijos